طی حکمی از سوی توکلی سرپرست تاپیکو، نصرالهی سرپرست هلدینگ سلولزی شستا شد | تاسیکو

طی حکمی از سوی توکلی سرپرست تاپیکو، نصرالهی سرپرست هلدینگ سلولزی شستا شد

طی حکمی از سوی رضا توکلی سرپرست تاپیکو، ابراهیم نصرالهی کوشکی به عنوان سرپرست گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین (تاسیکو) منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی تاسیکو، طی مراسمی با حضور توکلی سرپرست هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی تامین، علی لو نایب ریئس هیات مدیره تاپیکو، فارسی نماینده شستا، علی اسفندیاری رئیس هیات مدیره تاسیکو و معاونین گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین که در سالن جلسات این هلدینگ برگزار شد، ابراهیم نصر الهی کوشکی به عنوان سرپرست جدید تاسیکو، جایگزین منا ابروفراخ شد. در این مراسم از زحمات و تلاش های ابروفراخ تقدیر و تشکر شد.

متن حکم انتصاب نصرالهی به شرح ذیل می باشد :

نظر به تخصص، تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی و عطف به ابلاغ مصوبه پانصد و سی و هفتمین جلسه هیات مدیره محترم تاپیکو به شماره 12266-1400 مورخ 1400/10/06، به موجب این حکم بعنوان سرپرست گروه صنعت سلولزی تأمین گستر نوین منصوب می‌شوید تا با هماهنگی سایر اعضای هیات مدیره شرکت در جهت تحقق اهداف تعیین شده در چارچوب مفاد اساسنامه آن شرکت و قانون تجارت و با رعایت صرفه و صلاح شرکت مذکور و شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین انجام وظیفه فرمائید.

نصرالهی که دانش آموخته دکترای حرفه ای در رشته مدیریت مالی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان می باشد، ریاست هیات مدیره شرکت صنایع قند نقش جهان، مشاور مدیرعامل شرکت صبا ابنیه ایرانیان و عضویت موظف در هیات مدیره و معاونت بازرگانی شرکت دخانیات ایران را در کارنامه سوابق کاری خود دارد.

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *