شرکت حریر خوزستان

شرکت حریر خوزستان

شرکت حریر خوزستان

شرکت حریر خوزستان طی شماره ثبت 398 در 09/04/1363 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی شهرستان دزفول به عنوان سهامی خاص به ثبت رسید. حدودا 14 سال بعد و در تاریخ 22/10/1377 شرکت حریر خوزستان از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. این شرکت که در مساحتی بالغ بر 50 هکتار در منطقه صنعتی هفت تپه قرار دارد. شرکت حریر خوزستان به عنوان اولین تولید کننده کاغذ تیشو در کشور از گذشته های دور و پس از انقلاب دارای اعتبار و محبوبیت خاصی بین مصرف کنندگان دستمال کاغذی بوده و هست.

تکنولوژی ساخت ماشین آلات این شرکت متعلق به Over Mechanical ایتالیا و یکی از بهترین برندهای موجود در دنیا در حوزه صنعت ساخت تیشو می باشد. این ماشین آلات امکان ساخت کاغذ بهداشتی دستمال کاغذی را از گراماژ 14 تا 45 گرم داراست.

شرکت حریر خوزستان با میزان اشتغال مستقیم 133 نفر و غیر مستقیم حدودا 1000 نفر تاثیر بسزایی در حوزه اشتغال و کنترل بیکاری در منطقه هفت تپه خوزستان داشته و به رسالت خود در به کار گیری نیروهای بومی منطقه ای عمل نموده است.

ظرفیت اسمی تولید شرکت حریر خوزستان 15000 تن در سال می باشد. خوشبختانه ظرفیت واقعی تولید این شرکت در سال، تقریبا با ظرفیت تولید اسمی آن برابری کرده و از این لحاظ از جمله شرکتهایی با بازدهی بالا در صنعت سلولزی کشور محسوب می گردد. حریر با این میزان تولید، تقریبا 10 درصد از کل سهم بازار در حوزه کاغذ تیشو کشور را در اختیار دارد.

این شرکت دارای آزمایشگاه مجهز و کاملی جهت آزمایش های شیمیایی و فیزیکی مورد نظر با استانداردهای ملی است.

79 درصد سهام این شرکت متعلق به گروه صنعت سلولزی تامین بوده و حدود 20 درصد دیگر از سهام این شرکت، متعلق به شرکت صنایع کاغذ پارس می باشد. 1 در صد سهام نیز متعلق به سایر سهامداران می باشد.   

محصولات شرکت حریر خوزستان