بازدید مدیران عامل تاپیکو و تاسیکو از شرکت محصولات کاغذی لطیف | تاسیکو

بازدید مدیران عامل تاپیکو و تاسیکو از شرکت محصولات کاغذی لطیف

مسعود اسم‌خانی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو) و ابراهیم نصر الهی مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین (تاسیکو) روز پنجشنبه 21 مهر 1401 با حضور در شرکت محصولات کاغذی لطیف از روند خط تولید این شرکت بازدید کردند..

به گزارش روابط عمومی تاسیکو و به نقل از روابط عمومی شرکت محصولات کاغذی لطیف ، اسم‌خانی مدیرعامل تاپیکو به همراه نصرالهی مدیر عامل تاسیکو و هیات همراه با حضور در شرکت محصولات کاغذی لطیف از بخش‌های مختلف خط تولید این مجموعه بازدید کردند.

طی این بازدید که با استقبال و همراهی هاشمی مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره ، عاشری عضو هیئت مدیره و دیگر مدیران این شرکت صورت پذیرفت، بازدید کنندگان از واحد‌های مختلف از جمله انبار مواد اولیه ، واحد جوهر زدایی، ماشین کاغذ، بسته‌بندی، آزمایشگاه و انبار محصول بازدید و ضمن استماع توضیحات مدیران مربوطه در جریان روند تولید این شرکت قرار گرفتند.

پیش ازاین بازدید، طی نشستی نصر الهی مدیر عامل تاسیکو ضمن خیر مقدم، گزارشی از عملکرد تولید، فروش و موفقیت های شرکت لطیف ارائه کردند، ایشان ضمن خرسندی از پیشروی برنامه های شرکت لطیف مطابق پیش بینی ها بر تداوم این روند و پیگیری طرح های مربوط به پسماند (اسلج)، پساب و دیگر برنامه های در دست اجرای این شرکت تاکید کردند .

در ادامه هاشمی مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت محصولات کاغذی لطیف نیز ضمن خوش آمدگویی به مدیران ارشد هلدینگ های تاپیکو و تاسیکو و هیئت همراه ، عواملی نظیر ساماندهی خرید مواد اولیه ، مدیریت بهای تمام شده ، عرضه از طریق بورس کالا و تخصص و توانایی مدیران و پرسنل این شرکت را در دستیابی به موفقیت های این شرکت تاثیر گذار دانستند .

هاشمی ضمن بیان مطالعات انجام شده و بررسی فرصت ها و موانع پیش روی شرکت در زمینه ایجاد ارزش افزوده در محصول (کانورت) تحقق این امر را در قالب خرید و یا تاسیس شرکتی جدید عنوان کردند .

در ادامه این نشست عاشری عضو هیئت مدیره لطیف با اشاره به جنگ روسیه و اکراین و کاهش چشمگیر واردات خمیر کاغذ، ورود مصرف کنندگان خمیر ویرجین به بازار آخال را به عنوان تهدیدی در زمینه تامین مواد اولیه این شرکت ذکر کردند که با استفاده از ساز وکارهای جدید و ساماندهی خرید مرتفع شده است.

ایشان با اشاره به روند فروش صددرصدی محصولات این شرکت از طریق بورس کالا این امر را در ایجاد شفافیت، حذف واسطه ها و عدالت در توزیع بین مشتریان خرد و کلان بسیار لازم و موثر دانستند.

در ادامه این نشست اسم خانی پس از استماع نظرات مدیران همراه از جمله سیفیان عضو هیئت مدیره، نوین مدیر حراست تاپیکو و دیگر مدیران این هلدینگ ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیرعامل، مدیران، کارکنان و کارگران این شرکت بابت افزایش تولید و رشد فروش و بهبودهای صورت گرفته، راهکارهایی را در جهت توسعه بیشتر و چشم انداز آتی شرکت لطیف مطرح کردند.

ایشان با اشاره به ایجاد موانع موجود در صنعت سلولزی بر حضور تاثیرگذار شرکت گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین در انجمن ها و اصناف مرتبط تاکید کردند.

مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره تاپیکو با اشاره به همکاری تولیدکنندگان با مراکز دانش بنیان و مرکز نوآوری تاپیکو، ارتباط با مجموعه های علمی و مطالعاتی در کشور را برای بخش های مختلف صنعت بسیار لازم و حیاتی دانستند.

ایشان ضمن تشویق مدیران شرکت لطیف به ابداع روشهای خلاقانه در تولید محصولات متنوع، باز کردن گره از مشکلات کشور را جزو اولویت های اصلی این شرکت برشمرد و حمایت هلدینگ های بالاسری را در تحقق این آرمان همیشگی خواند.

 

گفتنی است که شرکت محصولات کاغذی لطیف از شرکت های بورسی وابسته به هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا است.