بازدید اسم خانی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تاپیکو به همراه هیئت همراه و نصرالهی مدیر عامل گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین از شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه | تاسیکو

بازدید اسم خانی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تاپیکو به همراه هیئت همراه و نصرالهی مدیر عامل گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین از شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه

اسم خانی: نوسازی و توسعه واحد خمیرسازی تسریع گردد
مدیرعامل تاپیکو ضمن تاکید بر نوسازی و بهسازی ماشین آلات تولید شرکت کاغذسازی کاوه خواستار تسریع طرح های توسعه ای این شرکت شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین (تاسیکو) و به نقل از واحد ارتباطات شرکت صنایع کاغذسازی کاوه، مسعود اسم خانی مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) و ابراهیم نصرالهی مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین (تاسیکو) به همراه جمعی از مدیران تاپیکو از کارخانه کاغذسازی کاوه بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند کار در این شرکت قرار گرفتند.

اسم خانی ضمن بازدید از سالن استوک، خطوط تولید و آزمایشگاه کارخانه کاغذسازی کاوه بر نوسازی و بهسازی ماشین آلات و خطوط تولید این شرکت تاکید نمود و خواستار تسریع در روند نوسازی و توسعه بخش خمیرسازی این شرکت شد.
مدیرعامل تاپیکو ضمن قدردانی از کارکنان کاغذسازی کاوه به خصوص کارگران خط تولید اجرای طرح های توسعه ای این شرکت قدیمی و خوشنام صنعت کاغذسازی کشور را یادآور شد.
وی همچنین با اشاره به مالکیت کاغذسازی کاوه در پروژه بیستون تامین گفت: تسریع در روند اجرای این پروژه در دستور کار قرار دارد و بمنظور برون رفت از مشکلات موجود و تسهیل در روند اجرای پروژه، همکاری و مساعدت های لازم در جریان است. وی خواستار استفاده از تجربیات متخصصان کاغذسازی کاوه در پروژه بیستون شد.
ابراهیم نصرالهی مدیرعامل تاسیکو نیز در جریان این بازدید به اهمیت رفع نواقص شرکت های زیر مجموعه اشاره کرد و گفت: امید است شرکت ها با پشتکار و جدیت هر چه تمام بر روی طرح های توسع های خود کار کنند و قطعا تاپیکو و تاسیکو نیز از اجرایی شدن این طرح ها همچون گذشته حمایت خواهند کرد.
لازم به ذکر است کاغذسازی کاوه که با نماد چکاوه در بازار بورس فعالیت دارد از شرکت های تابعه هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا است.