تداوم عرضه منظم تیشو؛ جهت تنظیم بازار سلولزی کشور | تاسیکو

تداوم عرضه منظم تیشو؛ جهت تنظیم بازار سلولزی کشور

به گزارش واحد ارتباطات و برند تاسیکو و به نقل از روابط عمومی شرکت محصولات کاغذی لطیف، سید علی اکبر هاشمی، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت‌مدیره شرکت محصولات کاغذی لطیف با اعلام تولید ۱۷۰۱ تنی محصولات این شرکت طی آذر ماه سال جاری و تولید ۱۵۸۷۵ تنی محصولات این شرکت طی ۹ ماه آغازین سال ۱۴٠۱، از رشد ۱۲ درصدی تولید این شرکت نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ خبر داد، رشدی که پس از سالها رکوردی کم سابقه در این شرکت بر جای گذاشته است.

وی موفقیت‌های مستمر تولید را در راستای هدفگذاری در عرضه منظم تیشو جهت تنظیم بازار سلولزی کشور و اهتمام ویژه این شرکت نسبت به امر شفافیت در عرضه محصولات از طریق تالار شیشه‌ای بورس کالا دانست.

مدیر عامل لطیف تخصیص عادلانه و شفاف محصول، تسهیل دسترسی کالا برای تولیدکنندگان اصلی و حذف واسطه‌گری را در قالب تالارهای معاملاتی بورس کالا از استراتژی‌های اصلی این شرکت در حوزه فروش بر شمرد و بر تداوم آن تاکید کرد.

هاشمی در خاتمه بار دیگر موفقیت‌های تولیدی شرکت در کنار توجه به حوزه نگهداری و تعمیرات فراگیر تجهیزات را با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی کشور و تشدید تحریم‌ها، مرهون تلاش‌های مستمر همکاران خود در لطیف دانست و از آن به عنوان برگ زرینی دیگر در افتخارات لطیف یاد کرد.

شایان ذکر است که شرکت محصولات کاغذی لطیف از زیر مجموعه‌های هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا می‌باشد که با تولید سالانه حدود 20 هزار تن تیشو، جایگاه ویژه‌ای در بازار سلولزی کشور دارد.