در روزنامه اطلاعات منتشر شد: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شركت صنایع كاغذسازی كاوه (سهامی عام) | تاسیکو

در روزنامه اطلاعات منتشر شد: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شركت صنایع كاغذسازی كاوه (سهامی عام)

آگهی این مجمع در صفحه 7 روزنامه اطلاعات به شماره 28291 مورخ 5 دی ماه 1401 منتشر شده است.

 

به گزارش واحد ارتباطات و برند تاسیکو و به نقل از واحد ارتباطات شرکت صنایع کاغذسازی کاوه، مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده این شرکت روز یکشنبه 1401/10/18 در محل کارخانه برگزار می‌گردد.

آگهی این مجمع در صفحه 7 روزنامه اطلاعات به شماره 28291 مورخ 5 دی ماه 1401 منتشر شده است.

متن آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شرکت صنایع کاغذسازی کاوه (سهامی عام) به شرح زیر است:

آگهــی دعـــوت به مجمــع عمـــومی عــادی به طور فوق العــــاده

بدینوسیله به اطلاع کلیه سهـامداران محترم و یا نمایندگان قانونـی آنها می رساند که جلسه مجـمع عمومی عـادی به طور فـوق العاده شرکت صنایـع کاغذسازی کاوه، ساعت 10 صبح روز یکشنبه 1401/10/18در محل کارخانه این شرکت واقع در شهرستان ساوه، شهرک صنعتی کاوه، انتهای خیابان هفتم برگزار خواهد شد.

دستور جلسه

1- انتخاب اعضای حقوقی هیات مدیره

با توجه به ابلاغیه شماره 122/166547 مورخ 1400/10/04 سازمان بورس و اوراق بهادار، برگزاری اجتماعات و حضور سهامداران به شرط رعایت شیوه نامه های بهداشتی جدید و با ارائه کارت واکسن کرونا بلامانع می باشد. همچنین در راستای حفـظ سلامت سهامداران محترم و رفع مخاطرات احتمالی ناشی از تجمعات، مشاهده آنلاین مجمع عمومی این شرکت از طریق لینک سایت شرکت به آدرس زیر امکان پذیر خواهد بود.

www.kavehpaper.com

هیأت مدیره شرکت صنایع کاغذسازی کاوه (سهامی عام)

 

لازم به ذکر است که کاغذسازی کاوه (نماد چکاوه)، تنها شرکت بورسی تولیدکننده کاغذ بسته بندی است که از شرکت‌های وابسته به هلدینگ سلولزی تاپیکو و شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) می‌باشد.