در جلسه هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه هلدینگ تاسیکو مطرح شد؛ نصرالهی: نقش روابط‌عمومی در تصمیم‌گیری‌های صحیح مدیریتی بسیار مهم است | تاسیکو

در جلسه هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه هلدینگ تاسیکو مطرح شد؛ نصرالهی: نقش روابط‌عمومی در تصمیم‌گیری‌های صحیح مدیریتی بسیار مهم است

مدیرعامل تاسیکو خواستار فعالیت بیشتر در حوزه اطلاع رسانی در زمینه حفظ محیط زیست شد.

 

به گزارش واحد ارتباطات و برند تاسیکو، ابراهیم نصرالهی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین (تاسیکو) با حضور در جلسه هم اندیشی مدیران روابط عمومی های شرکت های زیر مجموعه این هلدینگ طی سخنانی ضمن بر شمردن اهمیت و جایگاه روابط عمومی ها در عصر ارتباطات و پیشتازی ابزارهای اطلاع رسانی در جوامع، موفقیت سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی را منوط به عملکرد و فعالیت های تخصصی روابط عمومی‌ها دانست.

مدیرعامل تاسیکو روابط عمومی را جریانی پویا در خدمت سازمان عنوان کرد که می تواند ارتباط بین مدیران و کارکنان و از منظر بیرونی، سازمان با مخاطبان را مهیا نماید. وی تاکید کرد که نقش روابط عمومی در تصمیم گیری های صحیح مدیریتی بسیار مهم است.

نصر الهی کار روابط عمومی را تسهیل امور در راستای خدمت به سازمان ذکر کرد نه مدیر، چرا که محور اساسی کار روابط عمومی کسب منافع برای کل سازمان است نه یک شخص.

وی در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران روابط عمومی شرکت‌ها از ايشان خواست که به جز نشر اخبار روزمره در سایت های شرکت در ترویج مطالب زیست محیطی و آموزشی نیز فعال باشند.

خاطر نشان می‌شود گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین (تاسیکو) از شرکت‌های وابسته به تاپیکو و شستا می‌ باشد.