با تایید موافقت اصولی توسط بانک رفاه؛ نصرالهی از پرداخت تسهیلات 250 میلیارد تومانی پروژه بیستون تامین خبر داد | تاسیکو

با تایید موافقت اصولی توسط بانک رفاه؛ نصرالهی از پرداخت تسهیلات 250 میلیارد تومانی پروژه بیستون تامین خبر داد

این تسهیلات در قالب مصوبات سفر رییس جمهور به استان کرمانشاه اعطا شده است.

 

به گزارش واحد ارتباطات و برند تاسیکو، ابراهیم نصرالهی مدیرعامل و نایب رییس هلدینگ سلولزی تاسیکو با بیان اینکه ثمرات و برکات سفرهای استانی ریاست محترم جمهور به شرکت های تابعه شستا رسیده است گفت: پس از سفر تیر ماه امسال آیت الله رییسی به استان کرمانشاه، تکمیل یکی از طرح های نیمه تمام صنعتی استان که سرعت گرفت، پروژه کاغذسازی بیستون تامین بود. این طرح به دلیل کمبود منابع مالی متوقف شده بود که به برکت سفر هیات دولت به استان کرمانشاه و پس از پیگیری مدیران پروژه و حمایت های مدیران استانی به ویژه استاندار محترم، پرداخت تسهیلات 250 میلیارد تومانی توسط بانک رفاه مورد تایید قرارگرفت.
نصرالهی افزود: پروژه کاغذسازی بیستون تامین به عنوان طرح توسعه شرکت بورسی کاغذسازی کاوه در منطقه محروم هرسین استان کرمانشاه قراردارد. این طرح پس از نصب ماشین آلات، ساخت سوله های انبار و پیشرفت در قسمت های دیگر به دلیل کمبود اعتبار دچار وقفه شده بود که به لطف پروردگار، مساعدت دولت محترم و همکاری بانک رفاه در موافقت اصولی با اعطای تسهیلات هم اکنون آماده شروع مجدد عملیات تکمیلی است.
مدیرعامل تاسیکو گفت: موافقت با اعطای تسهیلات 250 میلیارد تومانی توسط بانک رفاه از محل میانگین مانده حساب شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و شرکت های زیرمجموعه انجام شده است. جا دارد که قدردانی ویژه خود را از مدیرعامل محترم شستا بابت حمایت از تکمیل پروژه بیستون تامین و همچنین استاندار محترم کرمانشاه و مدیرعامل محترم بانک رفاه ابراز نمایم.
نصرالهی در پایان گفت: تکمیل این طرح، ضمن تاثیر فراوان در اشتغالزایی و رونق اقتصادی منطقه سبب رضایتمندی سهامداران چکاوه به عنوان مالک پروژه کاغذسازی بیستون نیز خواهدشد.
گفتنی است که هلدینگ تاسیکو بزرگترین هلدینگ سلولزی کشور و از شرکت های زیرمجموعه تاپیکو و شستا است.