در بازدید از پروژه صنایع کاغذ بسته بندی بیستون تامین؛ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در جریان پیشرفت پروژه قرار گرفت | تاسیکو

در بازدید از پروژه صنایع کاغذ بسته بندی بیستون تامین؛ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در جریان پیشرفت پروژه قرار گرفت

در این بازدید مدیران شستا و تاپیکو، حسینی کیا را همراهی کردند.

 

به گزارش روابط عمومی تاسیکو و به نقل از روابط عمومی شرکت بیستون تامین، سید جواد حسینی کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، حسن حسینی معاون برنامه‌ریزی راهبردی و سرمایه‌گذاری شستا، عبداله اسدزاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه هلدینگ تاپیکو، محسن دارابی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه و هیأت همراه، و بیژن کردستانی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کرمانشاه با حضور در پروژه صنایع کاغذ بسته بندی بیستون تأمین از نزدیک شاهد پیشرفت 99درصدی در نصب ماشین آلات سالن تولید و دیگر قسمت‌ها قرار گرفتند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بمنظور برون رفت از مشکلات موجود و تسهیل در روند اجرای پروژه، همکاری و مساعدت‌های لازم توسط شرکت برق منطقه‌ای جهت رفع موانع و بانک رفاه استان کرمانشاه درخصوص تخصیص اعتبار و تامین نقدینگی صورت خواهد گرفت.
در این بازدید حسن حسینی معاون برنامه ریزی راهبردی و سرمایه گذاری شستا نیز گفت: حمایت های شستا از پروژه بیستون تأمین ادامه خواهد داشت. ما متعهد به ایجاد اشتغال در منطقه کم برخوردار هرسین در استان کرمانشاه هستیم. این پروژه در چرخه اقتصادی کشور و کاهش نرخ بیکاری تأثیر بسزا و چشمگیری خواهد داشت.
پیش از سخنان نماینده مجلس و معاون برنامه ریزی شستا مرتضی امجدیان مدیرعامل بیستون تامین ضمن ارائه گزارش کامل از پیشرفت پروژه، در خصوص مشکلات موجود که مهمترین آن مشکلات تأمین نقدینگی و معارضین موجود در اجرای خط انتقال ۶۳ کیلوولت برق می‌باشد توضیحاتی ارائه داد. وی در گزارش خود تاکید کرد: با مساعدت مدیران ارشد انتظار می‌رود مسائل و مشکلات موجود در پروژه بیستون تأمین مرتفع و با پيشرفت سريع عمليات اجرائي، بهره‌برداري از طرح بزودي انجام گیرد.

امجدیان با اشاره به دریافت موافقت اصولی پروژه ابراز امیدواری کرد با تخصیص هرچه سریعتر منابع توسط بانک رفاه و تکمیل کارهای باقیمانده ، شاهد رونق در صنعت استان کرمانشاه باشیم.

پروژه کاغذسازی بیستون تامین تحت مالکیت کاغذسازی کاوه، از زیر مجموعه های تاسیکو است.

لازم به ذکر است شرکت گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین (تاسیکو) از شرکت‌های وابسته به تاپیکو و شستا می‌ باشد.