بازدید مدیرعامل شستا از شرکت محصولات کاغذی لطیف | تاسیکو

بازدید مدیرعامل شستا از شرکت محصولات کاغذی لطیف

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در بازدید از شرکت محصولات کاغذی لطیف ضمن قدردانی از زحمات مدیران و پرسنل این مجموعه بر هم افزایی درون گروهی در تامین مواد اولیه و ایجاد ارزش افزوده در محصولات تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی تاسیکو و به نقل از روابط عمومی شرکت لطیف، ابراهیم بازیان مدیر عامل شستا به همراه جمعی از مدیران این هلدینگ، از کارخانه محصولات کاغذی لطیف بازدید کرد. انبار مواد اولیه، خط تولید و آزمایشگاه کنترل کیفیت از جمله بخش های مهم کارخانه لطیف بود که مورد بازدید قرار گرفت .

بازیان ضمن تشکر و قدردانی از تلاش تمامی پرسنل این مجموعه، بر افزایش تولید محصول با کیفیت و ورود به عرصه تنوع در تولید با بهره گیری از ظرفیت شرکت های دانش بنیان تاکید نمود.

وی با اشاره به اهتمام ویژه شستا به صنعت سلولزی از تلاش برای ارتقا هلدینگ تاسیکو و استقلال آن در ساختار شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی خبر داد. مدیر عامل شستا برنامه ریزی های راهبردی را پیش نیاز توسعه این صنعت دانست و بر توجه شرکت لطیف به کیفیت، ایجاد تنوع در محصول، جذابیت در بسته بندی و نهایتا حرکت در جهت برندسازی این مجموعه تاکید کرد.

پیش از صحبت های مدیرعامل شستا ابتدا سید علی اکبر هاشمی، مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت لطیف ضمن خیر مقدم، گزارشی از عملکرد این مجموعه و چشم انداز آتی آن ارائه کرد. وی دستیابی به موفقیت های شرکت را در سایه حمایت و توجه هلدینگ های بالا سری از جمله شستا برشمرد و با ابراز امیداوری بر تداوم این حمایت ها در بحث های قیمت گذاری و زیست محیطی تاکید کرد.

در ادامه محمد رضا عاشری عضو هیات مدیره شرکت لطیف ضمن بیان نتایج نامطلوب قیمت گذاری دستوری ، اهتمام مدیرعامل شستا در این خصوص را ستودنی دانست. وی شفافیت را تنها ملاک موفقیت شرکت در ساماندهی روند تامین مواد اولیه و فروش از طریق بورس کالا ذکر کرد.

شایسته ذکر است که شرکت محصولات کاغذی لطیف با سابقه ای بیش از ۳٠ سال در صنعت سلولزی و بهداشتی کشور حدود ۱۳ درصد بازار داخلی تیشو را در دست دارد. این شرکت بورسی زیر مجموعه هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا طی سال جاری از رشد چشمگیر در تولید و فروش برخوردار بوده است.