کسب لوح و نشان اشتهار جشنواره ملی صنعت سلامت محور توسط شرکت محصولات کاغذی لطیف | تاسیکو

کسب لوح و نشان اشتهار جشنواره ملی صنعت سلامت محور توسط شرکت محصولات کاغذی لطیف

شرکت محصولات کاغذی لطیف، موفق به دریافت لوح و نشان زرین جشنواره ملی صنعت سلامت‌محور شد.

به گزارش روابط عمومی تاسیکو به نقل از روابط عمومی شرکت محصولات کاغذی لطیف، پنجمین جشنواره ملی صنعت سلامت‌محور با رویکرد ارتقای سلامت کارکنان، محصولات و معرفی برندهای سلامت محور و با شعار “با هم برای ایرانی سالم‌تر“  در اول اسفند ماه سال  ۱۴۰۱ در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

 در این راستا شرکت ها بر اساس مدل های علمی و آموزشی و بر اساس ‌محور سلامت توسط متخصصین و نخبگان حوزه سلامت و بهداشت کشور مورد ارزیابی، پایش و رتبه بندی قرار گرفتند.

شرکت محصولات کاغذی لطیف نیز به عنوان شرکتی دوستدار محیط زیست و پیشتاز درعرصه تولید محصولات بهداشتی با هدف کمک به رشد و ارتقا سلامت جامعه و ارزیابی عملکردی، در این آزمون شرکت و موفق به کسب لوح و نشان اشتهار پنجمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور شد.

لوح زرینی که در مراسم اختتامیه این جشنواره به محمد رضا عاشری، عضو موظف هیئت مدیره به عنوان نماینده شرکت محصولات کاغذی لطیف اهدا شد.

لازم به ذکر است که جشنواره ملی صنعت سلامت‌محور سعی دارد، تا با همکاری و مشایعت سازمان‌ها و نهادهای متولی صنعت سلامت‌محور نظیر سازمان غذا و دارو، سازمان ملی استاندارد، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت جهاد کشاورزی به طراحی، اجرا و حمایت از اقدامات صورت گرفته در حوزه سلامت بپردازد و سلامت را در مرکز توجه و اولویت سیاست‌ها و برنامه بنگاه‌های اقتصادی و صنعتی قرار دهد