بازدید ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) از شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران (چوکا) | تاسیکو

بازدید ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) از شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران (چوکا)

به گزارش روابط عمومی هلدینگ سلولزی تاسیکو و به نقل از شستا رسانه، ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) ضمن حضور در شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران چوکا از واحدهای این مجتمع صنعتی شمال کشور بازدید کرد.
در ابتدای این بازدید باقر کاظمی مدیرعامل مجتمع چوکا ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در یک سال اخیر، به بیان برنامه های در دست اجرا و آتی پرداخت.
مدیرعامل شستا در حاشیه این بازدید با اشاره به لزوم برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در برنامه های توسعه ای چوکا گفت: چوکا میراث گذشتگان است و برای حفظ و توسعه این میراث باید نگاه ملی داشته باشیم.
وی همچنین با اشاره به ظرفیت دارایی ها و املاکِ چوکا خاطرنشان کرد:ما (مجموعه شستا) به عنوان سهامدار اصلی چوکا پای کار هستیم تا چوکا به رونق کامل برسد و برای رسیدن به این مهم، طرح جامع توسعه ۲۰ ساله را در چوکا تدوین و اجرا خواهیم کرد.
مدیرعامل شستا در ادامه با بیان این مطلب که رونق چوکا نیازمند تدوین سند توسعه است، گفت: با تلاش یکدیگر تمامی بخش های کارخانه اعم از واحد های مختلف تولیدی میبایست راه اندازی گردد و در گام بعدی طرح های تفریحی و گردشگری و املاک چوکا ساماندهی و به بهره برداری برسد.

در بخشی از این بازدید، از ۵ محصول جدید فناور در شرکت چوکا با مشارکت شرکت دانش بنیان سبو سیب سلامت نیز رونمایی گردید که مناسب برای انواع بستر کشت می باشد.
لازم به ذکر است در این دیدار مسعود اسم خانی مدیر عامل تاپیکو و ابراهیم نصرالهی مدیرعامل گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین (تاسیکو) نیز حضور داشتند.