اجرای طرح نمادهای ماندگار در شرکت محصولات کاغذی لطیف،با حضور سردار اله بداشتی، فرمانده بسیج کارخانجات و کارگری کشور ونصرالهی مدیر عامل گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین | تاسیکو

اجرای طرح نمادهای ماندگار در شرکت محصولات کاغذی لطیف،با حضور سردار اله بداشتی، فرمانده بسیج کارخانجات و کارگری کشور ونصرالهی مدیر عامل گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین

همزمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر «ع» و روز جوان، مراسم نامگذاری ساختمان های شرکت لطیف به نام شهدا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تاسیکو به نقل از روابط عمومی شرکت محصولات کاغذی لطیف، صبح روز شنبه 13 اسفند ماه، با حضور سردار اله بداشتی فرمانده بسیج کارخانجات و کارگری کشور، سرهنگ جان محمدلو فرمانده سپاه شهرستان ساوجبلاغ، مهندس نصرالهی مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین، خانواده معظم شهدا و مدیران و کارکنان شرکت لطیف، مراسم اجرای طرح نمادهای ماندگار در شرکت لطیف برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر سید علی اکبر هاشمی مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت محصولات کاغذی لطیف، ضمن خیر مقدم به مدعوین به ویژه خانواده مکرم شهدا، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان را در راستای ترویج و گسترش فرهنگ غنی ایثار و شهادت بسیار لازم و حیاتی دانستند.
هاشمی با اشاره به روند رو به رشد تولید و فروش شرکت لطیف طی سال جاری، این موضوع را نتیجه ایجاد شفافیت و فضای همدلی بین کارکنان این مجموعه ذکر و بر تداوم آن تاکید کرد.
در ادامه این مراسم ابراهیم نصرالهی مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین، ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت علی اکبر «ع» و روز جوان و ابراز خرسندی نسبت به برگزاری این مراسم، یاد و خاطره شهدای والامقام را موجب آرامش قلوب دوستداران انقلاب و دلگرمی خانواده معظم شهدا و مردم قدرشناس کشور دانستند.
وی با اشاره به روند بکارگیری مدیران جوان و انقلابی در دولت مردمی سیزدهم، موفقیت های پی در پی شرکت لطیف را مرهون حمایت و اعتماد به نیروهای جوان در مجموعه مدیریتی این شرکت ذکر کردند.

سردار اله بداشتی فرمانده بسیج کارخانجات و کارگری کشور نیز در ادامه این مراسم، ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این برنامه، حرکت رو به رشد تولید در کشور را ناشی از تقویت روحیه بسیجی دانست و تلاش دشمنان را در سنگ اندازی به قطار پیشرفت دولت بی حاصل عنوان کرد.
وی با اشاره به تحریم های ناجوانمردانه، دسیسه های جدید دشمن را ناشی از خشم آنان نسبت به حرکت رو به جلوی کشود ذکر کرد.

در خاتمه این مراسم ضمن تجلیل از خانواده معظم شهدا و کاشت چند نهال به یاد شهیدان، از تابلو های مزین به نام چهار شهید دفاع مقدس و مدافع حرم از جمله شهید ید ا… کلهر، شهید ظهراب وظیفه دان، شهید مهدی قاسمی و شهیدان نژاد فلاح، رو نمایی شد.