آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شركت صنایع كاغذسازی كاوه(سهامی عام) | تاسیکو

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شركت صنایع كاغذسازی كاوه(سهامی عام)

به گزارش روابط عمومی تاسیکو به نقل از  واحد ارتباطات شرکت صنایع کاغذسازی کاوه، آگهی دعوت به مجمع عمومی سالیانه این شرکت در صفحه 10 روزنامه اطلاعات چهارشنبه 27 اردیبهشت 1402 به شماره 28391 چاپ شده است.

متن آگهی به شرح زیر است:

بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه(سهامی عام) دعوت می گردد تا در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام که رأس ساعت 10:00 صبح روز سه شنبه مورخ 09/03/1402 در آدرس: شهرستان ساوه- شهر صنعتی کاوه- انتهای خیابان هفتم- شرکت صنایع کاغذسازی کاوه تشکیل می گردد ، حضور به هم رسانند.
دستور جلسه:
1-    استماع گزارش هیئت مدیره حسابرس و بازرس قانونی شرکت در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/1401
2-    بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد تصویب صورت وضعیت مالی (ترازنامه) و حساب سود و زیان شرکت برای سال مالی منتهی به 29/12/1401
3-    تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی شرکت
4-    تعیین بازرس قاونی شرکت برای سال مالی منتهی به 29/12/1402
5-    اتخاذ تصمیم در مورد تقسیم سود بین صاحبان سهام
6-    تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیئت مدیره
7-    سایر مواردی که تصمیم گیری راجع به آن در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد.
در جلسه مجمع عمومي ،  صاحبان سهام ميتوانند شخصاً يا از طريق وکيل با ارائه وکالت نامه رسمي يا قائم مقام قانوني اشخاص حقيقي و نماينده يا نمايندگان شخص حقوقي صرف نظر از تعداد سهام خود به شرط ارائه اصل مدرک وکالت يا نمايندگي حضور به هم رسانند.
از سهامداران محترمی که امکان حضور فیزیکی در مجمع را ندارند تقاضا می گردد از طریق پیوند الکترونیکی که در آدرس های ذیل اعلام میگردد با مجمع بصورت برخط ارتباط برقرار نمایند. شایان ذکر است اصل کارت ملی برای تمامی مراجعین محترم جهت ورود به جلسه الزامی می باشد.

www.kavehpaper.com
www.tappico.com